פרסום ממומן בגוגל

PPC – ניהול קמפיין ממומן בגוגל

אפליד מתמחה בניהול קמפיינים במנועי חיפוש ויכולה להביא לך לקוחות כבר מהיום!

מטרתו של קמפיין ממומן היא הגדלת חשיפת העסק, הגדלת כמות הלידים המתקבלים דרך אתר האינטרנט וכמובן המטרה העיקרית היא הגדלת המכירות בעסק.

היתרון העיקרי בשילוב קמפיין ממומן בגוגל באסטרטגיית השיווק של העסק היא  שבתוך מספר שעות כבר תקבלו תנועת גולשים גבוהה וממוקדת לפניה ישירות לאתר. בנוסף, עם קידום ממומן בגוגל ניתן לאסוף נתונים, למדוד ולכמת ולדעת בדיוק כמה כל שקל שהוצאת על הקמפיין הכניס לך בחזרה לקופת העסק = ROI.

הפרסום הממומן מתחלק למספר סוגי מודעות :

הופעת המודעה שלך בדפי תוצאות חיפוש של גוגל. המודעות יופיעו בעקבות מילה חיפוש או שאילתות חיפוש של הגולשים. מודעות אלה הן טקסטואליות בלבד, ומופיעות בראש העמוד לפני שאר תוצאות החיפוש האורגני.

רשת התוכן של Google היא מאגר עצום של אתרי אינטרנט. המודעות של המפרסם יופיעו באתרים הקשורים לנושא המודעה.  בניגוד לרשת החיפוש, רשת התוכן מאפשרת מודעות תמונה ( באנרים ) בנוסף למודעות טקסט.

קמפיין רימרקטינג מציג לגולש מודעות לאחר שנכנס לאתר שלכם אך לא ביצע פנייה. אותו גולש ימשיך לראות את המודעה שלכם באתרים גדולים כמו Youtube, Ynet וכ’ו ויניע אותו לחזור לאתר שלכם לביצוע רכישה או פנייה.

Gmail Sponsored Promotion – תוכנית שהושקה לאחרונה ובאמצעותה ניתן לפרסם מודעות תמונה או טקסט ב-Gmail. ניתן לטרגט מודעות ע”פ גיל המשתמש, איזור מגורים, מקצוע המשתמש ועוד.

כמה לקוחות צפו במודעה? כמה לקוחות הקליקו עליה, ומה הם עשו מהרגע שנכנסו אל האתר שלך? – אלו רק חלק מהנתונים שאנחנו יודעים למדוד ולנתח.

חייגו עכשיו 03-6121039 או לחצו לטופס צור קשר

למה דווקא איתנו?  

»  אנשי מקצוע מובחרים בעלי מיומנוית גבוהות לניהול קמפיין פרסום ממומן במנועי חיפוש.

»  ניהול מקצועי, ליווי צמוד ושקיפות מלאה של החשבונות מול לקוחותינו

»  שימוש בכלי ניתוח המתקדמים והעדכניים ביותר

»  בניית אסטרטגיה נכונה למיתוג העסק בטווח הארוך.

»  הצלחות מוכחות בניהול קמפיינים פרסומיים בארץ ובחו”ל.

תן לנו לבנות לך אסטרטגיה מנצחת לפרסום ממומן – פשוט כי זה מה שאנחנו יודעים לעשות!

פנו אלינו להקמה וניהול קמפיין פרסום בגוגל ותתחילו לקבל פניות מלקוחות פוטנציאליים כבר מהיום הראשון!